Fotoğrafçılık Kursu - İstanbul - Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi

Fotoğrafçılık Kursu

8 1ecc0ae4427fcbb5e5c74fbad10b8d92 Fotoğrafçılık Kursu

FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI

 

TEMEL ve İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Yeni dönem Fotoğrafçılık Kursu hafta sonu programımız 13 Nisan 2014 Pazar Günü 10.00’da başlıyor. Hafta içi Fotoğrafçılık Kursu grubumuz ise 15 Nisan 2014 Salı günü 19.30’da ders başı yapıyor.

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu, 4 haftalık 16 saatlik program 640 TL yerine % 60 İNDİRİMLE 250 TL Ayrıntılar için tıklayın: Fotoğrafçılık Kursu

 

FOTOĞRAFÇILAR İÇİN TEMEL PHOTOSHOP KURSU

Fotoğrafçılar için Temel ve İleri Seviye Photoshop Kursu’nun hafta sonu programı 12 Nisan 2014 Cumartesi saat 15.30’da;  hafta içi grubu 14 Nisan 2014 Pazartesi 19.30‘da başlıyor.

Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu 300 TL yerine %50 İndirimle 150 TL.  Ayrıntılar için tıklayın: Photoshop Kursu

 

SİZE ÖZEL FOTOĞRAF DERSLERİ

Dilerseniz Size Özel Bire Bir Fotoğrafçılık Kursu’ndan da yararlanabilirsiniz. Size Özel Bire Bir Fotoğrafçılık Kursu, 10 saatlik eğitim 500  TL. Ayrıntılar için tıklayın: Özel Fotoğraf Eğitimi

 

HIZLANDIRILMIŞ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Hızlandırılmış Fotoğraf Eğitimi alarak, fotoğraf makinenizin manuel ayarlarını keşfedin, gözünüzü geliştirin, daha iyi kareler çekin… 1 Gününüzü Ayırarak, Hızlı Bir Başlangıç Yapın… 1 günlük hızlandırılmış fotoğraf eğitimi sadece 75 TL.  Ayrıntılar için Tıklayın

 

 

nkfa Fotoğrafçılık Kursu

BİZİ TANIMAK ve HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYABİLİRSİNİZ.

BİZ KİMİZ?

NEDEN BİZ?

HAKKIMIZDA KİM NE DEMİŞ?

Öte yandan facebook grubumuzda 13.000′den fazla üyemiz var. Bizim hakkımızda merak ettiklerinizi onlara da sorabilirsiniz. Facebook Grubumuz İçin Tıklayın

VİDEOLARIMIZI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FOTOĞRAF ALBÜMÜMÜZ İÇİN TIKLAYIN


7 bd89753b4f6945c82129a4e6a6fad543 Fotoğrafçılık Kursu

TEMEL VE İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU:

Bu fotoğrafçılık kursu, fotoğrafa yeni başlayanlar için.

Fotoğrafın tarihsel gelişiminden, kendi makinenizin özelliklerinin manuel kullanımına kadar ayrıntılı bir fotoğraf eğitimi almış olacaksınız. Bu kursa, hiç bir şey bilmeden gelecek, makinenizi, fotoğrafı ve fotoğraf çekmeyi öğrenerek ayrılacaksınız.

Üstelik bu fotoğrafçılık kursu; bilgileri sadece teorik olarak değil, uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlayacak. Böylece fotoğraf makinenizin manuel ayarlarını keşfederek, fotoğrafın büyülü dünyasına gireceksiniz.

Uygulamalı Fotoğraf Çekim Gezisi’ne çıkarak, fotoğrafçılık kursu seminerinde öğrendiğiniz konuları makine üzerinde uygulayacak ve daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz…

Fotoğrafçılık Kurslarımızda dersler maksimum 10 kişi ile yapılır. Atölye sonunda kursiyerlere, katılım belgesi verilir.

DERSİN İŞLEYİŞİ:

Fotoğrafçılık kurslarımızda eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yerli ve yabancı ünlü fotoğrafçıların portfolyo sunumlarıyla görsel belleğinizi zenginleştiriyor, farklı bakış açılarıyla ufkunuzu genişletiyoruz. Projeksiyon eşliğinde örnek fotoğraflarla dersin işlenmesinin ardından ise, anlatılan konuları makineniz üzerinde nasıl uygulayacağınızı gösteriyoruz. Fotoğrafçılık kurslarımızda her ders verilen ödevler, bir sonraki derste projeksiyon eşliğinde kursiyerlerle birlikte incelenecek, daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için eğitmenlerimiz tarafından önerilerde bulunulacak. Ayrıca fotoğraf eğitiminde her ders, bir önceki dersin genel bir tekrarı yapılarak, bilgilerinizin ödevlerle birlikte pekiştirilmesi sağlanacak.

 

DERS GÜN VE SAATLERİ:

Fotoğraf Kursu Hafta Sonu Grupları:

13 Nisan 2014 Pazar günü başlangıç.

SABAH GRUBU: Dersler her Pazar saat 10.00-14.00 arasında yapılacaktır.

Ders günleri: 13-20-27 Nisan ve 04 Mayıs 2014

“Fotoğrafçılık Semineri Programı” hafta sonu grubu; haftada 1 gün 1 ders, 4 hafta ve 4′er saatlik eğitimlerden, toplam 16 saatlik eğitim seminerini kapsamaktadır. Son hafta kursiyerlerle birlikte Uygulamalı Fotoğraf Çekimi’ne çıkılacak ve ardından fotoğraflarınız eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Fotoğraf Kursu Hafta İçi Akşam Grubu:

15 Nisan 2014 Salı günü başlıyor.

Dersler her salı ve perşembe günleri saat 19.30-21.30 arası.

Ders günleri: 15-17-22-24-29 Nisan ve 6 Mayıs 2014

Hafta içi akşam grubu “Fotoğrafçılık Semineri Programı” ise; 4 hafta, haftada 2 gün, her ders 2 saat ve toplam 16 saatlik programı kapsamaktadır. 7′nci ve 8’inci dersler aynı gün yapılacak, kursiyerlerle birlikte uygulamalı fotoğraf çekimine çıkılacak, ardından ise çekim gezisinde çektiğiniz fotoğraflar eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir. 7’nci ve 8’inci ders katılımcılarla birlikte belirlenecek Cumartesi yada Pazar günü gündüz saatlerinde yapılacaktır.

 

DERS İÇERİĞİ:

* Fotoğrafın Kısa tarihçesi

* Fotoğraf Makinesi Türleri

* Sensör

* Objektif ve türleri

* Diyafram

* Obtüratör (örtücü Hızı) / Enstantene

* ISO /ASA

* Dosya formatları

* Yardımcı Malzemeler

* Net Alan Derinliği

* Pozlandırma ( Işık Ölçüm Türleri)

* Işık Bilgisi, White Balance

* Fotoğrafta Kompozisyon

* Fotoğrafçılık Türleri ( gece, mimari, makro, portre, doğa)

* Çekim teknikleri (zoom-in, zoom-out, pan tekniği, ışıkla boyama, kamera hareketi)

* Uygulamalı Çekim Gezisi ve Fotoğrafların eğitmenler tarafından değerlendirilmesi

ÜCRET:

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu için Ücret kişi başı 250 TL’dir. (Üç kişi ve üzeri gruplara özel indirim yapılır.)

Fotoğrafçılık Kursu‘na kayıt için banka hesabına 50 TL yatırıp, ardından telefonla kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Geri kalan 200 TL’yi eğitimin başladığı 1. yada 2. hafta elden de ödeyebilirsiniz. Dilerseniz, banka hesabına da yatırabilirsiniz.


Yukarı Çık