Tanın Helvacı ile Hindistan Holi Festivali (Sunum ve Söyleşi)

Tanın Helvacı ile Hindistan Holi Festivali (Sunum ve Söyleşi)

hindistan holi festivali

“İçimizden Biri” etkinlikleri başlıyor… Bundan sonra her Cuma akşamı saat 20:00-21:00 arası, içimizden bir arkadaşın fotoğraf sunum ve söyleşisine sizleri davet ediyor olacağız.

PhotoPlay ile NKFA tarafından ortak gerçekleştirilen bu etkinlik dizisinin ilk konuğu ise Hindistan’da Holi Festivalini fotoğraflayan Tanın Helvacı olacak.

27 Mart 2015 Cuma akşamı saat 20:00‘de başlayacak etkinlik ücretsiz gerçekleşecek. Ancak katılım 30 kişi ile sınırlı olacak.

Katılımcı olmak için, aşağıdaki yorum bölümüne, isim-soyisim, mail adresi ve telefon numaranızla birlikte katılma isteğinizi belirten bir not eklemeniz gerekli. Telefon numaralarınız 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Yorum sırasına göre katılımcı isimleri aşağıya yorumlar geldikçe eklenecektir. Fazla talep olması durumunda ise, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilecektir.

Etkinlik NKFA’da gerçekleşecektir.

KATILIMCILAR:

1- Serkan Demirel

2- Bülent Acı

3- Yücel Öksüz

4- Selim

5- Erdem Aldemir

6- Gürsel Düzgüner

7- Kazım Karaçoban

8- Ergin Demirciler

9- Hasgül Taşbaş

10- Naim Ceylan

11- Funda Miral

12- Handan Çelik

13- Hatice Karakan

14- Ali Öztürk

 

 

 

 

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir