Biz Kimiz?

2008 yılından bu yana fotoğrafçılık kursları veren ve profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştiren, profesyonel fotoğrafçı Nihat Karadağ tarafından kurulan bir fotoğraf atölyesiyiz. Son zamanlarda, verdiğimiz hizmetlere fotoğraf gezileri de eklendi.

Facebook’da 16.000′den fazla üyemiz var.  Sadece İstanbul’dan değil, yurt içinden ve yurt dışından bir çok kişi bizi takip ediyor. Bu kadar büyümemizi, sanırım sıcak ve samimi bir aile olmamıza borçluyuz. Tabi aldığımız kararları, düzenlediğimiz gezilerle ilgili gelişmeleri üyelerimizle kollektif bir şekilde belirliyoruz. Yani atölye, hepimizin.

5. yılımızı kutladığımız şu günlerde 4.000’den fazla kişiye fotoğraf eğitimi verdik.

Eğitmenlerimiz üniversitelerin fotoğraf bölümlerinden mezun olan, Yüksek Lisans-Master yapan veya Öğretim Görevlisi olan kişilerden oluşuyor. Eğitim kadromuzu görmek için tıklayabilirsiniz.

Düzenlediğimiz fotoğraf gezileri ile de, kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe dökmelerini sağlıyoruz.

Ayrıca profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz.

Eğitim verdiğimiz Fotoğrafçılık Kursları İstanbul ile sınırlı değil. Üniversitelerin, derneklerin ve kuruluşların istekleri doğrultusunda Türkiye’nin çeşitli illerinde ve yurt dışında fotoğrafçılık kursları ve fotoğraf eğitimi seminerleri de veriyoruz.

Bunlardan bazıları:

Assocition Jeunesse İnitiative (AJI) – FRANSA

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi – KONYA

Erzincan Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü – ERZİNCAN

FSK 5. Uluslararası Ankara Fotoğraf Günleri – ANKARA

22. Uluslararası Gençlik Kampı Fotoğraf Atölyesi – İZMİR

ADD Orhangazi – BURSA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir