ABANT ve GÖLCÜK FOTOĞRAF GEZİSİ

ABANT ve GÖLCÜK FOTOĞRAF GEZİSİ

ABANT ve GÖLCÜK

FOTOĞRAF GEZİSİ*

30 Haziran 2013 – Pazar

*Bu etkinlik Bağcılar Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenmektedir.

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi olarak düzenlediğimiz fotoğraf gezilerine, Bolu’nun iki doğa harikası Abant ve Gölcük gölleri  ile devam ediyoruz.

Ayrıca fotoğrafla ilgili tüm sorularınız, gezi esnasında eğitmenlerimiz tarafından cevaplandırılacak, çekim tekniklerine dair de kısa brifinglerle teknik bilgi verilecektir. Gezi süresince çektiğiniz fotoğrafları da, eğitmenlerimiz değerlendirecek.

IMG_1787

İncirli Eski Boyner Önü: 06.30

Mecidiyeköy Teknosa Önü: 06.50

Kadıköy Evlendirme Dairesi: 07:20

Abant’a varış: 11.00

Abant’tan Gölcük’e Hareket: 14.00

Gölcük’e varış: 15.000

Gölcük’ten İstanbul’a dönüş: 18.00

İstanbul’a varış: 22.00

Yukarıdaki saatlerde belirtilen noktalarda buluşmanın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Abant Gölü’ne varıyor ve burada yaklaşık 3 saatlik serbest zaman tanıyoruz. Ardından Gölcük’e hareket ediyoruz. Yolda, bizim için özel hazırlanmış yemeklerimizi alıp Gölcük Gölü’nün huzur veren görüntüsünde öğle yemeğimizi yiyoruz. Yine 3 saat kadar serbest zamanımız olacak. Ardından da İstanbul’a döneceğiz.

Bu gezide doğa ile iç içe olacak, şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşacaksınız. Aynı zamanda fotoğrafa dair yeni bilgiler öğrenecek ve fotoğraflarınızı profesyonel kişiler değerlendirecek.

3

FİYAT:

120 TL yerine %50 indirimle kişi başı 60TL‘dir. Ulaşım belediyelerce ücretsiz sağlanacaktır. Gezi ücretine; Abant ve Gölcük giriş ücretleri, giderken otobüste dağıtılacak sandiviç, meyve suyu ve kek, öğlen yemeği (Dürüm et şiş, tavuk şiş, sucuk ekmek, ekmek arası köfte ve kola-fanta-ayran), fotoğraf eğitimi ve danışmanlığı hizmetleri dahildir.

(Bu yazıya yorum yaparak, geziye katılan kişiler arasından yapılacak çekilişle, beş (5) kişiye Espas Sanat Kuram Yayınlarından yayınlanmış çeşitli fotoğraf kitapları hediye edilecektir.)

 

SON KATILIM TARİHİ:

28 Haziran Cuma katımcı olmak için son gündür.

 

KESİN REZERVASYON İÇİN:

Geziye kesin katılımcı olmak için 28 Haziran Cuma gününe kadar aşağıdaki banka hesabına gezi ücretinin yarısı olan 30TL‘yi yatırıp, EFT ya da havale isminizi, telefon numaranızı ve nereden bineceğinizi gezi@nihatkaradag.com.tr adresine mail yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.

Hesap Bilgileri:

Vakıfbank – Nihat Karadağ adına kayıtlı hesap.

Şube Adı: Atatürk Oto Sanayi

Hesap No: 00158007298948247

IBAN: TR930001500158007298948247

 

İLETİŞİM & REZERVASYON:

Sorularınız için 0537 517 49 38 numaralı telefonu arayabilir ya da gezi@nihatkaradag.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

21 Comments to “ABANT ve GÖLCÜK FOTOĞRAF GEZİSİ”

  1. İsmail GÜRSOY dedi ki:

    Nihat hocam bende geliyorum. Görüşmek üzere..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir