NO1: TÜRKİYE’NİN 1 NUMARALI DOĞUM, BEBEK VE YENİDOĞAN FOTOĞRAFÇISI

NO1: TÜRKİYE’NİN 1 NUMARALI DOĞUM, BEBEK VE YENİDOĞAN FOTOĞRAFÇISI

NO1 – Doğum, Bebek, Yenidoğan ve Hamile Fotoğrafçısı; 12 yıldır yurt içi ve yurt dışında çeşitli fotoğraf eğitimleri veren ve Türkiye’nin en iyi fotoğraf okulu olan PhotoPlay tarafından kuruldu.

20 yılı aşkın profesyonel fotoğrafçılık deneyimi ve akademik fotoğraf bilgisinin bir araya geldiği NO1, Türkiye’nin en iyi doğum, bebek ve yenidoğan fotoğrafçılarını bir araya getirdi.

300’den fazla doğum fotoğrafçısı yetiştiren PhotoPlay, yeni markası NO1 aracılığıyla yetiştirdiği profesyonel fotoğrafçılar ve eğitmenler eşliğinde doğum, bebek, yenidoğan ve hamile fotoğrafları çekim hizmetleri vermeye başladı.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere, 81 ilde doğum, bebek, yenidoğan ve hamile fotoğrafları çekiyor.

NO1 Doğum Fotoğrafçısı | Bebek Fotoğrafçısı | Yenidoğan Fotoğrafçısı | Hamile Fotoğrafçısı

NEDEN “NO1 – DOĞUM, BEBEK, HAMİLE VE YENİDOĞAN FOTOĞRAFÇISI” İLE ÇALIŞMALISINIZ?
NO1 ile çalıştığınızda, kötü süprizlerle karşılaşmanız imkansız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan NO1, “Doğum” ve “Yenidoğan” fotoğrafçılığı kurslarında eğitmenlik yapan ve 100’lerce fotoğrafçı yetiştirmiş profesyonel fotoğrafçılarla çalışıyor. NO1 fotoğrafçıları, en yeni ve teknolojik ekipmanlar kullanarak yüksek kaliteli fotoğraflar üretiyor. Ayrıca NO1 tarafından hazırlanan fotoğraf albümleri de, en kaliteli baskıya sahip fotoğraf albümlerinden oluşmaktadır.

NO1 HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN:
WEB SİTESİ: https://www.no1.com.tr
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/no1.com.tr
TELEFON: +90 850 840 4 333
WHATSAPP: +90 850 840 4 333
ADRES: Mecidiyeköy Meydan, Ortaklar Cad. No:1 Kat:5 Şişli-İSTANBUL
KONUM: https://no1.com.tr/konum

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir