FOTOĞRAFÇILIK HABERLERİ CEBİNİZDE

FOTOĞRAFÇILIK HABERLERİ CEBİNİZDE

Fotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASI

En güncel fotoğrafçılık haberleri mobil cihazınıza gelsin ister misiniz?

Türkiye’nin en aktif fotoğrafçılık kursu Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi (NKFA) ve Türkiye’nin en fazla okunan fotoğraf dergisi PHOTOLINE tarafından geliştirilen mobil uygulama olan “NKFA FOTO HABER” sayesinde, artık fotoğrafçılıkla ilgili en güncel haberler ve çekim teknikleri cebinizde.

Fotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASIFotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASIFotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASI

Türkiye’nin dört bir yanındaki kişilerin, fotoğrafçılıkla ilgili her türlü bilgi, makale ve eğitim videolarına ulaşmasını amaçlayan “NKFA FOTO HABER” uygulaması, en güncel yarışmaları, ücretsiz etkinlik, söyleşi ve sergileri, makine incelemelerini, fotoğrafçı portfolyolarını ve çekim teknikleri gibi birçok konuyu cebinize gönderiyor. Kısacası fotoğrafçılıkla ilgili her şey bu uygulamada…

 

Fotoğrafçılıkla ilgili tüm bilgiler bu uygulamada:

* Çekim Teknikleri,

* Güncel Yarışma ve Sergiler,

* Makine ve Ekipman İncelemeleri,

* Eğitim Videoları,

* Günün, Haftanın ve Ayın Fotoğrafları

* Röportajlar,

* Fotoğraf Değerlendirmeleri,

* Fotoğrafik Rotalar,

* Fotoğrafçı Portfolyoları,

* Kurslar,

* Geziler,

* Ücretsiz Etkinlikler,

* Makaleler,

* Videolar,

* Ekipmanlar. Bunların hepsi tek mobil uygulamada bir arada.

 Fotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASIFotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASIFotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASI

Bildirimler Ücretsiz Gelecek

“NKFA FOTO HABER” uygulamasını Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza kurduğunuzda, NKFA ve PHOTOLINE’nın tüm site içeriğini uygulamadan takip edebileceksiniz. Üstelik yeni bir yazı eklendiğinde, haber ve etkinlikler ücretsiz bildirim olarak ekranınızda gözükecek.

Uygulamayı İndirmek İçin: TIKLAYIN ya da Google Play’a “NKFA FOTO HABER” yazıp, aşağıdaki logonun bulunduğu uygulamayı yükleyin.

Fotoğrafçılık Haberleri - NKFA FOTO HABER UYGULAMASI

Şu an için sadece Android versiyonu yayınlanan uygulamanın, yakında IOS işletim sistemine uyumlu versiyonu da yayınlanacak.

 

NKFA Nedir, Nerededir?

NKFA, Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin kısaltmasıdır. NKFA’nın Türkiye’nin dört bir yanından 30 bini aşkın üyesi vardır. Taksim’deki atölyede fotoğrafçılık kursları ve fotoğraf eğitimleri verilmektedir. Ayrıca usta fotoğrafçılarla fotoğrafa dair söyleşiler de düzenlenmektedir. 2008 yılından bu yana fotoğrafçılık kursları veren ve profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştiren Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi şehir dışı ve yurt dışına düzenlediği gezilerle, üyelerinin görmediği yerleri görmesine ve fotoğraflamasına imkan sağlıyor. NKFA’nın fotoğraf gezileri ve fotoğrafçılık kursları hakkında daha fazla bilgi için www.nihatkaradag.com.tr/fotografcilik-kursu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir