GAFSAD etkinlikleri devam ediyor

GAFSAD etkinlikleri devam ediyor

gafsad

Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

Samsung ‘Ustaların Gözünden Aynasız NX Dönemi’ projesi kapsamında fotoğraf dünyasının duayen isimlerinin çektikleri fotoğraflardan oluşan sergiyi Gaziantep Fotoğraf Sanatı Derneği (GAFSAD) iş birliğiyle Gaziantep’te sergiliyor.

Samsung, 12 fotoğraf sanatçısının Samsung NX300’ü kullanarak çektikleri fotoğrafları, GAFSAD işbirliği ile ortak bir sergide fotoğraf severler ile paylaşıyor. 12 fotoğrafçının bakış açısını yansıtan serginin 10 ile 24 Aralık 2013 tarihine kadar ziyaret edebilir.

GAFSAD 25. yıl etkinlikleri kapsamında birçok fotoğraf sergisi aştıklarını belirten GAFSAD Üyesi Fotoğraf Sanatçısı Hasan Yelken, “GAFSAD 25. yıl etkinlikleri kapsamında bugün Samsung firması ile birlikte Aynasız Nx dönemine bir fotoğraf sergisi açtık. Türkiye’de tanınmış 12 usta fotoğrafçısının fotoğraflarından oluşan sergi 10 Aralık ve 24 Aralık tarihleri arasında açık kalacak. Gaziantep’te fotoğrafı seven ve ilgi duyan tüm Gazianteplileri sergiye bekliyoruz. Mayıs ayında bu 12 kişiye Eylül ayına kadar makine vererek fotoğraf çekmelerini istemiş bu süreçte çekilen fotoğraflardan oluşan seçme fotoğraflardan bu sergi açıldı” dedi.

Proje sorumlusu Eda Demir Özberk, ilk şehir dışı sergilerini Gaziantep’te aştıklarını ifade ederek, “Samsung NX 300 fotoğraf makinelerini 12 usta fotoğrafçıya hediye ettik ve onlarda bize karşılığında fotoğraf hediye ettiler. Biz de bu güzel sergiyi oluşturduk. Mayıs ayından eylül ayına kadar çalışma yaptılar ve 1 Ekimde ilk sergimizi aştık. İlk şehir dışı sergimizi de Gaziantep’te GAFSAD aracılığıyla yapmaktayız” şeklinde konuştu.

Alıntı : http://www.guncelgazete.com/detay.php?id=61062

Ahmet Dalgıç

Published by Ahmet Dalgıç

NKFA ve Photoline Dergisi’nde asistanlık görevini yürütmekte. 2013 yılında aldığı fotoğraf makinesi ile hobi olarak fotoğrafçılığa başladı. Kendisini bu alanda geliştirmek için çekim ve gezilere devam etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir