NKFA FOTOĞRAF PROJESİ TOPLANTI ÇAĞRISI

NKFA FOTOĞRAF PROJESİ TOPLANTI ÇAĞRISI

NKFA olarak, üyelerimizle birlikte “İstiklal’de Gece” isimli bir fotoğraf projesi gerçekleştireceğiz. Projeye herkes katılabilir.

istiklal (10)

‘İstiklal’ deyince, hele bir de ‘Gece’ sıfatını ekleyince; insanların akıllarına hep barlar, diskolar, gece kulüpleri kısacası eğlence mekanları geliyor. Ancak bir de madalyonun öteki yüzü var. İstiklal’de geceleri ekmeğini kazanmaya çalışan insanlar var. İşte biz, gecenin karanlığında ve eğlencenin ışıltılarında görmezden gelinen bu insanları göstermek istiyoruz. Yaklaşık 3 ay boyunca zaman zaman, ister bireysel, ister ikişer üçer gruplarla dolaşarak “İstiklal’de Gece”yi fotoğraflayacağız. Zaman zaman bir araya gelip bu fotoğrafları değerlendireceğiz. Aralarından seçtiğimiz fotoğraflarla da, bu sürenin sonunda bir sergi açacağız.

istiklal (7)

Bu projeye katılmak isteyenlerle ön bir proje toplantısı yapmak ve çalışma biçimimizi, sergi şeklini konuşmak için bir araya gelmek istiyoruz. Bunun için de 15 Ağustos 2014 Cuma akşamı saat 20.00‘de atölyede toplanıyoruz. Katılacak arkadaşların, bu yazıya isim-soyisim, mail adresi ve cep telefonu numaralarını yazarak yorum yapmaları gerekmektedir. Bu bilgiler 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır. 

istiklal (21)

Proje 3 ay sürecek ve zaman zaman tekrar bir araya geleceğiz.

istiklal (4)

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin bulunduğu adres ise,

Meşrutiyet Cad. Galatasaray Pasajı No:13/7 Kat:4 Beyoğlu/İSTANBUL

(Beyoğlu’ndaki Galatasaray Lisesi’nin Karşısı’ndaki, İngiliz Konsolosluğu’nun Arkasındaki Cadde. Levent Büfe’nin 4. katı.)

Görüşmek üzere…

istiklal

Katılımcılar:

1- Nihat Karadağ

2- Burcu Duyguluöz

3- Gür Gürelli

4- Musa Yakasız

5- Özkan Kuru

6- Burak Yanoğlu

7- Suat Eracar

8- Ahmet Dalgıç

9- Can Moral

10- Gürsel Düzgüner

11- Kaan Kolabaş

12- Mustafa Dirik

13- Ferhat Koç

14- Ada Sunar

15- Yasemin Öztürk

16- Şenay Çolakoğlu

17- Irmak Çataloğlu

18- Nilgün Şahinkaya

19- Ayhan Balıbaşa

20- Didem Lim

21-

22-

23-

24-

25-

 

 

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

29 Comments to “NKFA FOTOĞRAF PROJESİ TOPLANTI ÇAĞRISI”

  1. Didem Lim dedi ki:

    bende bu projede calışmak istiyorum, İstanbul dışında idim,

    1. Ahmet Dalgıç Ahmet Dalgıç dedi ki:

      Kaydınız alınmıştır. Toplantıda görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir