NKFA’nın 70 Fotoğrafçısı Suuçtu Şelalesi’ni fotoğrafladı

NKFA’nın 70 Fotoğrafçısı Suuçtu Şelalesi’ni fotoğrafladı

kucuk-NHT_6007

Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi, 70 fotoğrafçısıyla Suuçtu Şelalesi’ne gelerek fotoğraf çekti.

İstanbul’da faaliyet yürüten, ancak Türkiye genelinde 10 binden fazla üyesi bulunan fotoğraf grubu NKFA (Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi), SUFODER’in (Suuçtu Fotoğraf Sanatı Derneği) konuğu olarak bu pazar Mustafa Kemal Paşa’ya gelerek Suuçtu Şelalesi’ni fotoğrafladı.

Suuçtu Şelalesi’ne Hayran Kaldılar

Sabaha karşı 03.00 sularında Uluabat Köprüsü’nde SUFODER üyeleriyle bir araya gelen NKFA üyeleri, gün ışımadan Kuş Gölü kıyısındaki Bereketli Köyü’nde uzun pozlama yıldız fotoğrafları çektiler. Ardından balığa çıkan balıkçıları ve Kuş Gölü’ndeki pelikanları fotoğraflayan NKFA üyeleri, öğlen saatlerinde ise Mustafa Kemal Paşa’ya gelerek yemek ve çay molası verdiler. Daha sonra Suuçtu Şelalesi’ne geçen grup, burada hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Suuçtu Şelalesi’ne hayran kaldıklarını belirten NKFA üyeleri, SUFODER üyelerinin sıcakkanlı misafir perilikleri içinde teşekkür ettiler.

NKFA Nedir, Nerededir?

NKFA, Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin kısaltmasıdır. NKFA’nın Türkiye’nin dört bir yanından 10 bini aşkın üyesi vardır. Taksim’deki atölyede fotoğrafçılık kursları ve fotoğraf eğitimleri verilmektedir. Ayrıca usta fotoğrafçılarla fotoğrafa dair söyleşiler de düzenlenmektedir. NKFA’nın fotoğraf gezileri ve fotoğrafçılık kursları hakkında daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz:  www.nihatkaradag.com.tr

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir