TEMEL VE İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

TEMEL VE İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Fotoğrafçılık Kursları

Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu Eğitim Semineri’nden oluşan “Fotoğrafçılık Semineri Paket Programı” kısa süreliğine 640 TL yerine %60 indirimle 250 TL.

Paket program sayesinde, temel ve ileri fotoğraf eğitimi bilgilerini öğrenmekle kalmayacak, fotoğraf makinenizin manuel ayarlarını keşfederek, fotoğrafın büyülü dünyasına giriş yapacaksınız. Uygulamalı Fotoğraf Çekim Gezisi’ne çıkarak, fotoğrafçılık kursu seminerinde öğrendiğiniz konuları makine üzerinde uygulayacak ve daha iyi fotoğraflar çekebileceksiniz…

Alanında deneyimli eğitmenlerimiz, bugüne kadar 4.000′den fazla kişiye fotoğrafçılık kursu verdi. Eğitmenlerimiz, fotoğraf bölümlerinde öğretim görevlisi olan ve fotoğraf alanında Yüksek Lisans – Master yapan kişilerden oluşmaktadır.

Fotoğrafçılık Kurslarımızda dersler maksimum 10 kişi ile yapılır. Atölye sonunda kursiyerlere, katılım belgesi verilir.

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nden dilerseniz bire bir özel fotoğrafçılık kursu da alabilirsiniz. (Özel ders ücretleri için arayınız: 0212 224 65 66)

 

DERSİN İŞLEYİŞİ:

Fotoğrafçılık kurslarımızda eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan yerli ve yabancı ünlü fotoğrafçıların portfolyo sunumlarıyla görsel belleğinizi zenginleştiriyor, farklı bakış açılarıyla ufkunuzu genişletiyoruz. Projeksiyon eşliğinde örnek fotoğraflarla dersin işlenmesinin ardından ise, anlatılan konuları makineniz üzerinde nasıl uygulayacağınızı gösteriyoruz. Fotoğrafçılık kurslarımızda her ders verilen ödevler, bir sonraki derste projeksiyon eşliğinde kursiyerlerle birlikte incelenecek, daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz için eğitmenlerimiz tarafından önerilerde bulunulacak. Ayrıca fotoğraf eğitiminde her ders, bir önceki dersin genel bir tekrarı yapılarak, bilgilerinizin ödevlerle birlikte pekiştirilmesi sağlanacak. (Önemli not: Katılamadığınız ders olursa, eğitmenlerimizden telafi dersi isteyebilirsiniz.)

DERS GÜN VE SAATLERİ:

Hafta Sonu Grupları:

10 Ağustos 2014 Pazar günü başlangıç.

SABAH GRUBU: Dersler her Pazar saat 10.00-14.00 arasında yapılacaktır.

Ders günleri: 10-17-24-31 Ağustos 2014

“Fotoğrafçılık Semineri Programı” hafta sonu grubu; haftada 1 gün 1 ders, 4 hafta ve 4′er saatlik eğitimlerden, toplam 16 saatlik eğitim seminerini kapsamaktadır. Son hafta kursiyerlerle birlikte Uygulamalı Fotoğraf Çekimi’ne çıkılacak ve ardından fotoğraflarınız eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Hafta İçi Akşam Grubu:

12 Ağustos 2014 Salı günü başlıyor.

Dersler her salı ve perşembe günleri saat 19.30-21.30 arası.

Ders günleri: 12-14-19-21-26-28 Ağustos 2014

Hafta içi akşam grubu “Fotoğrafçılık Semineri Programı” ise; 4 hafta, haftada 2 gün, her ders 2 saat ve toplam 16 saatlik programı kapsamaktadır. 7′nci ve 8’inci dersler aynı gün yapılacak, kursiyerlerle birlikte uygulamalı fotoğraf çekimine çıkılacak, ardından ise çekim gezisinde çektiğiniz fotoğraflar eğitmenlerimiz tarafından değerlendirilecektir. 7’nci ve 8’inci ders katılımcılarla birlikte belirlenecek Cumartesi yada Pazar günü gündüz saatlerinde yapılacaktır.

EĞİTMENLER:

Fotoğraf Eğitim Seminerleri; Özcan Yaman, Nihat Karadağ, Sinan Kurtuluş Bilgenoğlu, Sinan Targay tarafından verilmektedir.

ÖDEME:

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu için Ücret kişi başı 250 TL’dir.

Fotoğrafçılık Kursu‘na Kayıt için aşağıdaki banka hesabına 50 TL yatırıp, ardından telefonla kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Geri kalan 200 TL’yi eğitimin başladığı 1. yada 2. hafta elden de ödeyebilirsiniz. Dilerseniz, banka hesabına da yatırabilirsiniz.

Hesap Bilgileri:

Vakıfbank – Nihat Karadağ adına kayıtlı hesap.

Şube Adı: Atatürk Oto Sanayi

Hesap No: 00158007298948247

IBAN: TR930001500158007298948247

İLETİŞİM:

Atölye Tel: 0212 224 65 66

Cep Tel: 0530 274 88 98 – Nihat Karadağ

E-Mail: mail@nihatkaradag.com.tr

DERS İÇERİĞİ:

* Fotoğrafın Kısa tarihçesi

* Fotoğraf Makinesi Türleri

* Sensör

* Objektif ve türleri

* Diyafram

* Obtüratör (örtücü Hızı) / Enstantene

* ISO /ASA

* Dosya formatları

* Yardımcı Malzemeler

* Net Alan Derinliği

* Pozlandırma ( Işık Ölçüm Türleri)

* Işık Bilgisi, White Balance

* Fotoğrafta Kompozisyon

* Fotoğrafçılık Türleri ( gece, mimari, makro, portre, doğa)

* Çekim teknikleri (zoom-in, zoom-out, pan tekniği, ışıkla boyama, kamera hareketi)

* Uygulamalı Çekim Gezisi ve Fotoğrafların eğitmenler tarafından değerlendirilmesi

ADRES:

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi Fotoğrafçılık Kursları

Meşrutiyet Cad. Galatasaray Pasajı No:13/7 Kat:4 BEYOĞLU/İSTANBUL

(Beyoğlu’ndaki Galatasaray Lisesi’nin Karşısı’ndaki, İngiliz Konsolosluğu’nun Arkasındaki Cadde. Levent Büfe’nin 4. Katı)

DİĞER FOTOĞRAFÇILIK KURSLARIMIZ;

Temel Fotoğrafçılık Kursu,

İleri Fotoğrafçılık Kursu,

Fotoğrafçılar İçin Photoshop Kursu,

Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu,

Fotoğraf Makinesini Tanıma ve Verimli Kullanma Kursu,

Fotoğraf Çekim Gezileri (Ücretsiz)

 

FOTOĞRAF EĞİTİMİ SEMİNERLERİMİZDEN FOTOĞRAFLAR:

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi 360 Derece Sanal Tur

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

2 Comments to “TEMEL VE İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU”

 1. mehmet sevinç dedi ki:

  17 -24 nisan arası istanbuldayım eğitim almak istiyorum….60 d 18-135 ve 50 mm 1.8 lens altın-gümüş reflektör tripot ekipmanımıda getirecem o tarih uygun mu:))))))

  1. Nihat Karadağ dedi ki:

   Mehmet bey merhaba. Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimimiz 4 hafta sürmektedir. Belirttiğiniz tarihlerde “Size Özel Fotoğraf Eğitimi” programını önerebilirim. Aşağıdaki linkten ilgili eğitim içeriğine ulaşabilirsiniz.
   http://www.nihatkaradag.com.tr/blog/fotografcilik-kurslari/size-ozel-fotografcilik-kursu/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir