ÜST ÜSTE ÇEKİM TEKNİĞİ – FOTOĞRAF ATÖLYESİ (ÜCRETSİZ)

ÜST ÜSTE ÇEKİM TEKNİĞİ – FOTOĞRAF ATÖLYESİ (ÜCRETSİZ)

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi olarak, fotoğrafa gönül vermiş kişilere destek olmak amacıyla düzenlediğimiz ücretsiz etkinliklerimize Üst Üste Çekim Tekniği Fotoğraf Atölyesi ile devam ediyoruz. Katılım için kayıt yaptırmayı unutmayın…

Üst üste fotoğraf nasıl çekilir?

Üst üste fotoğraf çekerken sık karşılaşılan sorunlar ve yapılan hatalar nelerdir?

Üst üste çektiğim fotoğrafları Photoshop’ta nasıl birleştireceğim?

Bu soruların cevapları için, sizi 28 Temmuz 2013 tarihinde Emiönü-Karaköy-İstiklal Caddesi güzergahında gerçekleştireceğimiz Üst Üste Çekim Tekniği Fotoğraf Atölyesi’ne davet ediyoruz.

Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR ve herkes katılabilir. Gezi esnasında fotoğraf ile ilgili her türlü sorunuz da, eğitmenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

GEREKLİ EKİPMAN:

Manuel pozlama yapılabilen bir fotoğraf makinesi ve tripod.

KATILIM:

Katılım için bu yazıya isim-soyisim, mail adresiniz ve cep telefonu numaranızı yazarak yorum yapmanız yeterlidir. (Cep telefonu numaranızı yazmanız, her hangi bir aksilik durumunda size ulaşmamız için önemlidir. O nedenle lütfen cep telefonu numaranızı yazdığınızdan emin olun. Telefon numaranız ve mail adresiniz yorumda gözükmeyecek ve 3. şahısların görmesi mümkün olmayacaktır.)

Tarih: 28 Temmuz 2013 – Pazar

Yer: Eminönü – Yeni Cami Önü

Saat: 11.00-14.00 arası

 

İletişim: 0212 224 65 66 – Nihat Karadağ

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

32 Comments to “ÜST ÜSTE ÇEKİM TEKNİĞİ – FOTOĞRAF ATÖLYESİ (ÜCRETSİZ)”

  1. alper dedi ki:

    iyi teknik

  2. imran bilir dedi ki:

    .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir