NKFA ile DİYARBAKIR FOTOĞRAF GEZİSİ – FOTOĞRAFÇILIK KURSU

NKFA ile DİYARBAKIR FOTOĞRAF GEZİSİ – FOTOĞRAFÇILIK KURSU

DİYARBAKIR FOTOĞRAFÇILIK KURSU HAKKINDA


Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep üzerine, Diyarbakır’da yaşayanlar için uzaktan eğitim sistemi ile Diyarbakır Fotoğrafçılık Kursu adıyla eğitim vermeye başladı. Bunun için www.fotografcilikkursu.com sitesini kuran PhotoPlay, Türkiye’nin en iyi fotoğraf eğitmenlerini de, bu sitede bir araya getirdi.

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılık konusunda kendisini geliştirmek isteyenler için 12 yıldır 80’den fazla sınıf eğitimi veren bir eğitim kurumu. Fotoğraf makinenizi daha etkin kullanmak ve fotoğrafçılıkla ilgili temel bilgileri öğrenmek istiyorsanız, Diyarbakır Fotoğrafçılık Kursu ile fotoğrafçılık deneyiminizi üst seviyeye taşıyın.

Diyarbakır’daki fotoğraf severlerin seviyeleri ne olursa olsun, hızlı bir şekilde büyük adımlar atmasına yardımcı oluyoruz. Eğitimini tamamlayanlar, Türkiye’nin 1 Numaralı Fotoğrafçılık Kursu PhotoPlay’den “Başarı ve Eğitim Sertifikası” almaya da hak kazanıyor.

https://fotografcilikkursu.com/diyarbakir-fotografcilik-kursu/


Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi olarak Diyarbakır ve Mardin’e Fotoğraf Gezisi düzenledik. Fotoğrafçılık Kursu katılımcılarıyla fotoğraf eğitimi pratik çekim çalışmaları…

NKFA DIYARBAKIR-MARDIN GEZISI

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir