Ercan Arslan ile Basın Fotoğrafçılığına Dair Fotoğraf Sunumu ve Söyleşi

Ercan Arslan ile Basın Fotoğrafçılığına Dair Fotoğraf Sunumu ve Söyleşi

Kaçırılmayacak Bir Sunum ve Söyleşi: “Ercan Arslan ile Basın Fotoğrafçılığı”

PhotoPlay ve NKFA tarafından ortaklaşa düzenlenen “Ustalarla Soru-Cevap” etkinliğimizin bu haftaki konuğu, Milliyet Gazetesi  foto muhabiri Ercan Arslan.

1997 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nden mezun olan Ercan Arslan 1995’den beri Milliyet Gazetesi foto muhabiri olarak görev yapıyor. Aynı zamanda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü’nde ve Yeditepe Üniversitesi  Fotoğraf ve Video Bölümü’nde halen “Basın Fotoğrafları” dersi vermektedir.

Ercan Arslan, NKFA’da Basın Fotoğrafçılığına dair bir fotoğraf sunumu da gerçekleştirecek. Ardından katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

ERCAN ARSLAN Asya'dan Avrupaya yüzme yarışmas/ı 2012/AB'nin Türkiye'ye yansımaları

FOTOĞRAF: ERCAN ARSLAN

KATILIM:

Etkinliğimize herkes katılabilir. Etkinliğimiz ücretsizdir ancak online kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

KAYIT: 

4 Aralık 2015 Cuma akşamı saat 20.00’de başlayacak etkinliğimiz ücretsiz gerçekleşecektir. Ancak katılım 30 kişi ile sınırlı olacaktır. Katılımcı olmak için, aşağıdaki yorum bölümüne, isim-soyisim, mail adresi ve telefon numaranızla birlikte katılma isteğinizi belirten bir not eklemeniz yeterli. Telefon numaralarınız 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Yorum sırasına göre katılımcı isimleri aşağıya yorumlar geldikçe eklenecektir. Fazla talep olması durumunda ise, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir.

DSC_1765

KAYIT YAPTIRANLAR:

1- Süreyya İpek Talaslı

2- Uğur Gayretli

3- Oben Ünal

4- Ceren Güven

5- Göksel Akışık

6- Damla Atak

7- Metin Ekinci

8- Güner Kaya

9- Safi Akça

10- Yasin Irmak

11- Mustafa Dülger

12- Derya Akyüz

13- Mehmet Çakmak

14- Kazım Karaçoban

15-Süreyya İpek Talaslı

16-Elif Altunboğa

17-Semra Dobrucalı

18-İlknur Erdemir

19-Yasin Irmak

20-Ezren Yeliz Başaran

21-

22-

23-

Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir