Fotoğrafçılıkta Nasıl Profesyonelleşilir? (Seminer)

Fotoğrafçılıkta Nasıl Profesyonelleşilir? (Seminer)

fotografcilikta-profesyonellesmek

PhotoPlay Söyleşileri, artık Sony Deneyim Merkezi’nde…

Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

PhotoPlay olarak her hafta düzenlediğimiz “Ustalarla Soru Cevap” ve “İçimizden Biri” söyleşilerini, 2016 yılında Sony Deneyim Merkezi’nde gerçekleştiriyoruz. Üçüncü hafta konuğumuz PhotoPlay ve NKFA Kurucusu Nihat Karadağ.

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin ve PhotoPlay’in kurucusu Nihat Karadağ, fotoğrafçılıkta profesyonelleşmek isteyenler için seminer verecek.

Daha önce Bolu’da yerel gazetelerde muhabirlik, haber müdürlüğü ve ulusal gazetelerin Bolu Muhabirliği’ni yapmış olan Nihat Karadağ, İstanbul’a geliş sürecini, foto muhabirlik deneyimlerini, Başbakanlık ve siyasileri fotoğrafladığı 5 yıllık süreci ve kurucusu olduğu PhotoPlay, NKFA ve redfotoğraf’ın nasıl ortaya çıktığını anlatacak.

Ardından ise fotoğrafçılıkta profesyonelleşmek için neler yapılması gerektiğine, fotoğraf-insan ilişkisine, doğru ekipman seçimine ve diğer konulara değinecek.

Sizlerde sorularınızla söyleşiye katılıp, sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

nihat-karadag
KATILIM ve KAYIT:

Etkinliğimiz ücretsizdir. Ancak söyleşiye katılım 20 kişi ile sınırlıdır. Bu nedenle lütfen, kesinlikle seminere katılacaklar kayıt yaptırsınlar.
23 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 17.00’de Sony Deneyim Merkezi’nde gerçekleşecek seminere kayıt için bu yazıya İsim-Soyisim, mail adresiniz ve cep telefonunuzu yazarak yorum yapmanız yeterlidir. Başvuru sırasına göre kayıtlar alınacaktır. Eğer yoğun talep olursa, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanacaktır. (Cep telefonu ve e-mail adresiniz 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır ve yazılması zorunludur.)

Kayıt yaptıran kişilerin isimleri aşağıda yazmaktadır.

Adres: Sony Deneyim Merkezi / Hobyar Mah. Ankara Cad. No:38 Sirkeci/İSTANBUL
Tel: PhotoPlay Ofis: 0212 224 65 66

KAYIT YAPTIRANLAR: 

1- Ahmet Öztürk

2- Serhat Güllüoğlu

3- İdil Büyükpolat

4- Ali Toplu

5- Aycan Çamtepe

6- Gökhan Ünver

7- Murat Pulat

8- Gülşen Dadaoğlu

9- Mehmet Bedir

10- Emrah Oprukçu

11- Sercan Kulak

12- Ziya Özdemir

13- Ömer Faruk Birinci

14- Fatih Tekin

15- Mehmet Yıldırım

16- Nevin Işık

17- Ecem Taşçı

18-

19-

20-

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir