Bursa Fotoğrafçılık Kursu

Bursa Fotoğrafçılık Kursu

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU BURSA ŞUBESİ AÇILDI

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, 5. şubesini Bursa’ya açtı.

Türkiye’nin en çok gezen ve en aktif fotoğrafçılık kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep nedeniyle İstanbul ve Ankara’dan sonra beşinci şubesini Bursa’ya açtı.

Düzenlediği yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileriyle adından çokça söz ettiren PhotoPlay, Türkiye genelinde tanınan bir fotoğrafçılık kursu. 9 Yılda 8626 kişiye fotoğrafçılık kursu veren PhotoPlay, bu özelliği ile en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu oldu. Tüm şubelerinde ücretsiz tekrar, sınırsız gezi ve telafi dersi İmkanı ile %100 öğrenme garantili fotoğraf eğitimi veren PhotoPlay, üstelik 14 gün de para iade garantisi sağlıyor…

fotografcilik-kursu-bursa

EN İYİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, sosyal medyada kendisi hakkında 500’den fazla ‘gerçek’ kişinin yorum yapıp puan vermesine rağmen, 5 üzerinden 4.9 puan almayı başardı. Böylece hakkında en fazla değerlendirme yapılan ve buna rağmen en yüksek puanı alan en iyi fotoğrafçılık kursu oldu. Sosyal medyada toplam 117 bin 500 takipçi ile de en fazla takip edilen fotoğrafçılık kursu.

BURSA ŞUBESİ’NDE 37 FARKLI FOTOĞRAFÇILIK KURSU VERİLECEK

Türkiye genelinde eğitim veren PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, Bursa Şubesi’nde yeni başlayanlar için olan kurslardan, profesyonel kurslara kadar tam 37 farklı alanda fotoğraf eğitimi verecek.

Bursa’da verilecek eğitimler arasından dikkat çekenler ise şöyle:

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu

Uygulamalı İleri Teknik Atölye

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Photoshop Kursu

 

PHOTOPLAY FOTOĞRAFÇILIK KURSU BURSA ŞUBESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Web Site: www.photoplay.com.tr/fotografcilik-kursu 

Telefon: 0850 441 40 45

E-Mail: info@photoplay.com.tr

Konum Linki: https://g.co/kgs/yZPdGH

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir