Ankara Fotoğrafçılık Kursu

Ankara Fotoğrafçılık Kursu

PHOTOPLAY ANKARA FOTOĞRAFÇILIK KURSU 

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlere de fotoğraf eğitimi vermeye başladı.

Online Fotoğrafçılık Kursu için linki tıklayın: www.fotografcilikkursu.com

Türkiye’nin en çok gezen ve en aktif fotoğrafçılık kursu PhotoPlay, gelen yoğun talep nedeniyle Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlere de fotoğraf eğitimi vermeye başladı. 

Düzenlediği yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileriyle adından çokça söz ettiren PhotoPlay, Türkiye genelinde tanınan bir fotoğrafçılık kursu. 13 Yılda 18.000’den fazla kişiye fotoğrafçılık kursu veren PhotoPlay, bu özelliği ile en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu oldu. Online fotoğrafçılık kurslarında sınırsız tekrar ve ömür boyu erişim garantisi veren PhotoPlay, üstelik 30 gün de para iade garantisi sağlıyor…

ankara fotoğrafçılık kursu

ankara fotoğrafçılık kursu

 

EN İYİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, sosyal medyada kendisi hakkında 1.000’den fazla ‘gerçek’ kişinin yorum yapıp puan vermesine rağmen, 5 üzerinden 4.9 puan almayı başardı. Böylece hakkında en fazla değerlendirme yapılan ve buna rağmen en yüksek puanı alan en iyi fotoğrafçılık kursu oldu. Sosyal medyada toplam 117 bin 500 takipçi ile de en fazla takip edilen fotoğrafçılık kursu.

ANKARA’DAKİ FOTOĞRAFÇILIK KURSLARI 

Türkiye genelinde eğitim veren PhotoPlay Fotoğrafçılık Kursu, Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlere yeni başlayanlar için olan kurslardan, profesyonel kurslara kadar tam 37 farklı alanda fotoğraf eğitimi verecek.

Ankara’da yaşayan fotoğrafseverlerin alabileceği eğitimler arasından dikkat çekenler ise şöyle:

Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu

Uygulamalı İleri Teknik Atölye

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Kursu

Doğum Fotoğrafçılığı Kursu

Düğün Fotoğrafçılığı Kursu

Photoshop Kursu

 

ANKARA FOTOĞRAFÇILIK KURSU İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Web Site: www.fotografcilikkursu.com/ankara-fotografcilik-kursu/  

Telefon: 0850 441 40 45

E-Mail: info@photoplay.com.tr

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir