‘’ İçimizden Biri ‘’ Hülya ŞAMER / Sunum ve Söyleşi

‘’ İçimizden Biri ‘’ Hülya ŞAMER / Sunum ve Söyleşi

7

Photoplay ve NKFA tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ‘’ İçimizden Biri ‘’ adlı söyleşi etkinliğimiz devam ediyor…10 Nisan 2015 Cuma günü atölyemizde Hülya Şamer’i konuk ediyoruz.

Hülya Şamel Hakkında :

Diyarbakır doğumlu. Diyarbakır Cumhuriyet Lisesi’nin ardından, Gazi üniversitesi Moda Tasarım Öğretmenliğini bitirdi.İstanbul’da öğretmenlik görevi yapmaktadır.Fotoğraf ile tanışması 2008 yılında İstanbul Fotoğraf ve Sinema amatörleri derneği ( İFSAK) aracılığı ile gerçekleşti.Çeşitli kurs ve fotoğraf proje çalışmalarıyla kendini fotoğrafın içinde buldu.2010 yılında Nihat Karadağ’dan aldığı fotoğraf eğitimi ve çalışmalarıyla fotoğrafa olan ilgisini arttırdı.Ulusal ve Uluslararası alanda düzenlenen bir çok yarışmalarda ödüller kazandı.Çeşitli konularda karma sergilere katıldı.İkinci üniversitesi olan Fotoğrafçılık ve Kamera bölümünü okudu. Görev yaptığı okulda öğrencileriyle sinema ve fotoğraf atölyesini yürütmektedir .Ayrıca ulusal yerel haber sitesi olan’ Mardin Time’ da muhabir olarak çalışmaktadır.

Aldığı Ödüller :

Çekmeköy Gönüllüleri Derneği (ÇGD)

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD)

Ulusal Fotoğraf Yarışması Jürü özel ödülü ve Sergileme

Ankara Fotoğraf Sanatçıları Derneği (AFSAD) 2. Sergileme

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi III. Sergileme

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Lale konulu yarışma Sergileme

İstanbul Büyükşehir Belediyesi En Güzel Lale 4 yıldır ilk 50 Lale de sergileme

Adana Rotary Kulübü 12. Uluslararası Fotoğraf Yarışması 2 Sergileme

Beyoğlu ilçe Milli Eğitimin düzenlediği fotoğraf yarışmasında 3.lük

KATILIM :

10 Nisan 2015 Cuma akşamı saat 20.00’ de başlayacak etkinliğimiz ücretsiz gerçekleşecektir. Ancak katılım 30 kişi ile sınırlı kalacaktır. Katılımcı olmak için, aşağıdaki yorum bölümüne, isim-soyisim, mail adresi ve telefon numaranızla birlikte katılma isteğinizi belirten bir not eklemeniz gerekli. Telefon numaralarınız 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Yorum sırasına göre katılımcı isimleri aşağıya yorumlar geldikçe eklenecektir. Fazla talep olması durumunda ise, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilecektir.

Etkinlik NKFA’da gerçekleşecektir.

KATILIMCILAR:

1- Yücel Öksüz

2- Kamuran Ereğli

3- Yasemin Kubac

4- Serap Şahin

5- Şeyda Kandemir Basara

6- Özgür Kaya

7- Elif Altunboğa

8-

9-

10-

11-

12-

13-

14-

15-

 

Ahmet Dalgıç

Published by Ahmet Dalgıç

NKFA ve Photoline Dergisi’nde asistanlık görevini yürütmekte. 2013 yılında aldığı fotoğraf makinesi ile hobi olarak fotoğrafçılığa başladı. Kendisini bu alanda geliştirmek için çekim ve gezilere devam etmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir