Yılbaşı Bahane, Sohbet-Muhabbet Şahane

Yılbaşı Bahane, Sohbet-Muhabbet Şahane

yeniyil

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi olarak bir yılı daha geride bırakırken, yeni bir yılın gelişini kutlamak ve yorgunluğumuzu atmak, birlikte türkü söyleyip sohbet etmek ve en önemlisi eğlenmek için 27 Aralık 2014 Cumartesi günü Akşam saat 19.00’da Galata Köprüsü’nün altındaki Neptün Restaurant’ta bir araya geliyoruz.
neptün 5

“Yılbaşı bahane, sohbet-muhabbet şahane” etkinliğimizde aşağıdaki fix menü uygulanacaktır. 

* 6 Çeşit Meze (Acılı Ezme, Semiz Otu, Pilaki, Közde Patlıcan, Uskumru Marin ve Peynir)

* Ara Sıcaklar (Kalamar Tava ve Sigara Böreği)

* Ana Yemek (Levrek – Çupra – Köfte yada Tavuk’dan biri.)

* Mevsim Salatası

* Meyve Tabağı

* 2 kadeh Alkollü yada Alkolsüz İçecek (Yerli içki yada meşrubat)

* Çay ve Kahve (yemek sonrası)

phoca_thumb_l_galata_bridge_from_tower

Ücret: 80 TL’dir.

Katılım: Etkinliğimiz herkese açıktır. Kesin katılımcı olmak için en geç 26 Aralık Cuma gününe kadar isminizi ve telefon numaranızı gezi@nihatkaradag.com.tr adresine mail yoluyla yada aşağıdaki telefon numaralarından MUTLAKA bildirmeniz gerekmektedir. Kişi sayısı 50 ile sınırlıdır. Yemek ücreti restoranda toplanacaktır.

İLETİŞİM & REZERVASYON:

Sorularınız için 0212 224 65 66 ve 0530 274 88 98 numaralı telefonları arayabilir ya da gezi@nihatkaradag.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

kroki

 

 

 

 
neptün 4 neptün 3 neptün 2 neptün 1

 

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir