Fotoğraf Değerlendirme Etkinliği (ÜCRETSİZ)

Fotoğraf Değerlendirme Etkinliği (ÜCRETSİZ)

foto degerlendirme

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi (NKFA) tarafından düzenlenen Ücretsiz etkinliklere, bu hafta sonu gerçekleştireceğimiz “Fotoğraf Değerlendirme Etkinliği” ile devam ediyoruz. 

“Fotoğraflarım acaba iyi mi?”, “Eksiklerim neler?”, “Daha iyi nasıl fotoğraf çekebilirim?” diyorsanız bu etkinlik tam size göre.

NKFA’nın fotoğraf eğitmenleri, fotoğraflarınızı değerlendirerek, sizlere daha iyi fotoğraf için gerekli unsurları anlatacak. Fotoğraflarınız hem teknik, hem de kompozisyon olarak değerlendirilecek. 

Katılımcı sayısının 20 kişi ile sınırlı olduğu etkinliğe kesin katılımcı olmak için aşağıdaki yorum bölümüne, isminiz-soyisminiz, mail adresiniz ve cep telefon numaranızı yazarak yorum yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırası, yorum sayısına göre belirlenecektir. (Telefon numarası olmayan kişiler kaydedilmeyecektir. Telefon numaralarınız, 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.)

Kayıt listesi her gün bu sayfadan yenilenecektir. 

Etkinlik tarihinde yada saatinde değişiklik yapıldığında sizlere telefon numaralarınızdan SMS ile ulaşılacaktır.

Başvuran kişi sayısının 20’yi aşması durumunda, ilerleyen tarihlerde etkinlik tekrarlanacaktır. 

 

Tarih: 08 Şubat 2015 – Pazar

Saat: 19:00-21:00

Not: Kayıt yaptıran kişiler en fazla 10 fotoğraf getirebilirler. 

 

NKFA adresi ve iletişim bilgileri için TIKLAYIN

NKFA Fotoğrafçılık Kursu ve Eğitmenler hakkında bilgi almak isteyenler şu linki tıklayabilirler: www.nihatkaradag.com.tr/fotografcilik-kursu

KAYIT LİSTESİ: 

1- Yücel Öksüz

2- Safa Şahbaz

3- Faruk Güvensoy

4- Cengizhan Atalay

5- Mehmet Yıldırım

6- Ebru İlgen

7- Fatoş Çınar

8- Hacı Ahmet Gölpınar

9- Güner Kaya

10- Süreyya İpek Talaslı

11- 

12- 

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

 

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir