SONY AYNASIZ MAKİNELERLE ÇEKİM GEZİSİ

SONY AYNASIZ MAKİNELERLE ÇEKİM GEZİSİ

SONY

Aynasız makineler konusunda lider olan Sony firmasının, tüm aynasız fotoğraf makinelerini atölyemizde misafir ediyoruz.

PhotoPlay ve NKFA tarafından düzenlenen ücretsiz etkinlikte, Sony’nin tüm aynasız fotoğraf makinelerini test etme fırsatını yakalamış olacaksınız.

09 Mayıs 2015 – Cumartesi grubu kayıtları devam ediyor.

Etkinlik 09 Mayıs 2015 – Cumartesi sabah saat 10.00’da NKFA’nın Galatasaray Lisesinin karşısında bulunan atölyesinde, ürünlerin sahip oldukları özelliklerin firma yetkilileri tarafından anlatıldığı bir sunumla başlayacak.

Etkinlik esnasında Sony’nin aynasız fotoğraf makineleri ile ilgili tüm sorularınızı da, firma yetkilileri sizler için yanıtlayacak. Tanıtım sunumunun ardından ürünleri alarak İstiklal Caddesi – Tünel – Galata Kulesi – Karaköy ve Eminönü güzergahında fotoğraf çekim gezisi düzenleyeceğiz. Etkinliğimiz 16.00 da sona erecek.

Etkinliğimize herkes katılabilir. Ancak verimli bir etkinlik için katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır. Bu nedenle kayıt yaptırmakta gecikmeyin… (Fazla talep olması durumunda, ilerleyen günlerde etkinlik tekrarlanabilir.)

NOT: Kendi fotoğraf makinelerinizi de yanınızda getirip, her iki makineyle de çekim yapıp fotoğraf kalitelerini karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca kendi hafıza kartlarınızı getirmeyi unutmayın.

Test Edebileceğiniz Ürün Modelleri: Tüm Aynasız Sony Fotoğraf Makineleri. (A6000, A5000, A7, A7R, A7s, A7 II vs…)

 

KAYIT YAPTIRMAK İÇİN:  Bu yazının altındaki yorum bölümüne, İsim-Soyisim-Telefon Numarası ve Mail adresinizi yazarak yorum yapmalısınız. Yorum sırasına göre kayıt listesi aşağıya eklenecektir. (Cep telefonu numarasını yazmayanlar kayıt edilmeyecektir. Numaranız 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.)

09 Mayıs 2015 – Cumartesi Grubu Katılımcıları:

01- Ercan Gün

02- Ali Öztürk

03- Zübeyyir Erdin

04- Zeynep Göksel Yaşar

05- Baran Vuranel

06- Vahit Tuncer Özekli

07- Erdinç Şenyürek

08- Rahmi Çangarlı

09- Güven Cantürk

10- Volkan Korkmaz

11- Ali Coşkun

12- Naim Ceylan

13- Selami Uluda

14- Ethem

15- İrem

16-

17-

18-

19-

20-

 

Published by Nihat Karadağ

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin sahibi. Photoline Dergisi Yazı İşleri Müdürü. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Fotoğraf Ana Sanat Dalı'nda Yüksek Lisans-Master yapıyor. 7 ödülü 17 fotoğraf sergisi bulunuyor. Fotoğrafları Evrensel, Radikal, Cumhuriyet, Birgün ve Radikal gibi bir çok gazete ve dergide yayınlandı. 5 yıl özel bir reklam ajansı için, Başbakanlık için çalıştı. Stüdyo ve aktüel çalışmalarının yanı sıra, sosyo-belgesel alanda eylem ve miting fotoğrafları çekmeye de devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir